Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

lek. Krystian Ludwiczak

Home  /  lek. Krystian Ludwiczak
lek. Krystian Ludwiczak
Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Dr Krystian Ludwiczak jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Staż specjalizacyjny odbywał w Szpitalu WAM w Łodzi, w Klinice Ortopedii i Traumatologii. Dr Ludwiczak interesuje się traumatologią sportową, a w szczególności urazami stawów kolanowych oraz leczeniem artroskopowym.

Kieruje się zasadą – najpierw leczenie zachowawcze i rehabilitacja, a dopiero na końcu operacja. Do diagnostyki podczas wizyt wykorzystuje USG. Posiada licencję lekarską PZPN ⚽⚽⚽. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii. Podczas wizyty możliwość wykonania USG.

Specjalizacja Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Stopień naukowy lek. med.
Dni pracujące czwartek
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245