Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

dr n.med. Agnieszka Lubartowicz

Home  /  dr n.med. Agnieszka Lubartowicz
dr n.med. Agnieszka Lubartowicz
Specjalista chorób wewnętrznych, w trakcie specjalizacji z diabetologii
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Agnieszka Lubartowicz jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2021 roku ukończyła specjalizację z chorób wewnętrznych, a następnie rozpoczęła specjalizację z diabetologii, którą odbywa w Klinice Chorób Wewnętrznych i Nefrodiabetologii szpitala WAM w Łodzi.

Posiada doświadczenie w diagnostyce i leczeniu schorzeń internistycznych, ze szczególnym uwzględnieniem cukrzycy oraz choroby otyłościowej.

Specjalizacja Specjalista chorób wewnętrznych, w trakcie specjalizacji z diabetologii
Stopień naukowy lek. med.
Szkolenia Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości. Swoją wiedzę i doświadczenie pogłębia w codziennej pracy oraz poprzez uczestnictwo w licznych konferencjach oraz szkoleniach.
Dni pracujące
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245