Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

dr n.med. Marcin Piwnik

Home  /  dr n.med. Marcin Piwnik
dr n.med. Marcin Piwnik
Lekarz rehabilitacji medycznej
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Dr n. med. Marcin Piwnik jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, doktoranta na Wydziale Wojskowo-Lekarskim. Lekarz w trakcie specjalizacji z rehabilitacji medycznej. Łączy wiedzę medyczną ze sportową stawiając na prewencję urazów oraz ich szybką rehabilitację.

Uczestnik wielu szkoleń oraz zagranicznych kursów, m.in. z zakresu: ultrasonografii mięśniowo-szkieletowej, iniekcji leków dostawowo, ortopedycznej terapii manualnej wg standardów IFOMPT, suchego igłowania, przezskórnej elektrolizy EPTE, terapii narzędziowej IASTM, kinesiotapingu, crossfit i trening funkcjonalny.

Specjalizacja Lekarz rehabilitacji medycznej
Stopień naukowy Dr n. med.
Szkolenia Uczestnik wielu szkoleń oraz zagranicznych kursów, m.in. z zakresu: ultrasonografii mięśniowo-szkieletowej, iniekcji leków dostawowo, ortopedycznej terapii manualnej wg standardów IFOMPT, suchego igłowania, przezskórnej elektrolizy EPTE, terapii narzędziowej IASTM, kinesiotapingu, crossfit i trening funkcjonalny.
Dni pracujące
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245