Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

Aktywna rehabilitacja

Home  /  INDIBA  /  Aktywna rehabilitacja

Aktywna rehabilitacja

Zastosowanie INDIBA® activ poprawia regenerację i zmniejsza ból. Naturalny proces naprawy organizmu zostanie przyspieszony, a dzięki INDIBA® activ leczenie urazu można rozpocząć w ostrej fazie zmniejszając ból, obrzęk i przyspieszając powrót do zdrowia.

W stanach przewlekłych, takich jak choroba zwyrodnieniowa stawów, może pomóc w zmniejszeniu bólu, poprawić funkcjonowanie w porównaniu z samymi ćwiczeniami i terapiami. Wiele osób cierpi na przewlekły ból „krzyża” (odcinka krzyżowo-lędźwiowego kręgosłupa). INDIBA® może pomóc w trwającym leczeniu tego stanu poprzez zmniejszenie bólu i umożliwienie ćwiczeń siłowych, możemy również skorygować postawę w celu likwidacji objawów i poprawić jakości życia pacjenta.
INDIBA® activ to zintegrowane i skuteczne rozwiązanie, które zmniejsza ból i obrzęk, poprawia mobilizację, umożliwia szybsze leczenie.
INDIBA® activ skuteczne leczenie szeregu problemów mięśniowo-szkieletowych, w tym stany zapalne kości i stawów, bóle „krzyża” (odcinka krzyżowo-lędźwiowego kręgosłupa), ból szyi, zapalenie torebki stawowej, tendinopatie, krwiaki, złamania, uszkodzenia mięśniowe, skręcenia, naciągnięcia.

Zapraszamy do zapisów na konsultacje do naszej fizjoterapeutki:

Fizjoterapeuta

Kamila Alkafri jest absolwentką Wydziału Fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszą recepcją.