Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

O nas

Home  /  O nas

Centrum Medyczne
Anmed

Powstało w sierpniu 2016 roku jako prywatne centrum medyczne świadczące usługi w zakresie rehabilitacji. Z biegiem czasu chcąc sprostać co raz to nowym wymaganiom stawianym nam przez rynek usług medycznych, metodycznie poszerzaliśmy naszą ofertę. I tak na początku 2017 roku utworzyliśmy fizjoterapię dla niemowląt i dzieci, w 2021 roku fizjoterapię uroginekologiczną oraz rozwinęliśmy zakres usług o specjalistów dla dzieci i dorosłych: ortopedów, lekarzy rehabilitacji, neurologów, kardiologów, otolaryngologów, radiologów, dermatologów, endokrynologów, pulmonologów.

Oferujemy szeroki wachlarz konsultacji z lekarzami różnych specjalizacji, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem do diagnostyki osób dorosłych i dzieci, a w tym diagnostyki ortopedycznej.

Świadczymy usługi transportu medycznego prywatnego jak również transportu sanitarnego w ramach NFZ.

Świadczymy usługi rehabilitacyjne dla osób dorosłych i dzieci, a także rozszerzyliśmy naszą ofertę o rehabilitację w domu.

W Anmed realizujemy szeroki zakres badań laboratoryjnych (ponad 1000 różnych badań) dla dzieci i dorosłych

Proponujemy szeroki wachlarz pielęgniarskich usług opiekuńczych, przeznaczonych dla osób starszych i niesamodzielnych.

Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245

ANMED
lekarze, rehabilitanci, pielęgniarki

Profesjonalizm i doświadczenie Naszych lekarzy i rehabilitantów jak i bardzo wysoki stopień nasycenia najnowocześniejszym sprzętem medycznym sprawia, że znajdujemy się w czołówce pabianickich placówek świadczących usługi medyczne.

Gwarantujemy, że nasz personel, dokłada wszelkich starań by umożliwić jak najszybszy powrót do zdrowia.

Nasi lekarze

W zespole posiadamy lekarzy 16 specjalizacji m.in. neurologii, rehabilitacji, kardiologii, otolaryngologii, ortopedii, dermatologii, endokrynologii, radiologii, pulmonologii.

Nasi fizjoterapueci

Zespół naszych fizjoterapeutów specjalizuje się w rehabilitacji m.in.: geriatrycznej, neurologicznej, uroginekologicznej, dzieci i niemowląt, terapii manualnej, masażach.

Nasi fizjoterapueci

Zespół naszych fizjoterapeutów specjalizuje się w rehabilitacji m.in.: geriatrycznej, neurologicznej, uroginekologicznej, dzieci i niemowląt, terapii manualnej, masażach.

Nasi partnerzy

Umów wizytę przez nasz system online.