Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

Fizjoterapeuta – Pabianice

Home  /  Dla dorosłych  /  Fizjoterapeuta – Pabianice

Fizjoterapeuta

Celem pracy fizjoterapeuty jest poprawa kondycji psychofizycznej pacjenta, walka z bólem i ograniczeniami ruchowymi. Fizjoterapeuta – dla dorosłych, jak i dla dzieci – to osoba posiadająca wykształcenie medyczne.

Czym zajmuje się fizjoterapeuta? 

Nasi fizjoterapeuci prowadzą terapię w oparciu o najnowsze badania naukowe i stale poszerzają swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i kursach. Koncentrują się na schorzeniach i dolegliwościach pacjentów, a także na złych nawykach ruchowych, które powodują u pacjenta dyskomfort.

Fizjoterapeuta pomoże w:

  • uśmierzeniu bólu,
  • likwidacji stanów zapalnych/ obrzęków,
  • rehabilitacji pourazowej,
  • redukcji stresu/ napięcia,
  • ogólnej poprawie stanu ciała.

Z jakim objawami udać się do fizjoterapeuty?

Pierwsza konsultacja związana jest z przeprowadzeniem wywiadu, badaniem manualnym i dobraniem odpowiednich zabiegów. Na konsultację z fizjoterapeutą należy zabrać ze sobą aktualne wyniki badań (zdjęcie RTG, wyniki obrazowe tomografii, rezonansu oraz ich opisy, wynik badania USG narządu ruchu). Szeroki wywiad dotyczący wcześniejszych chorób oraz prowadzonych dotychczas rehabilitacji jest podstawą do dobrania sposobu leczenia.

Fizjoterapeuta – Pabianice Anmed – zakres usług

Obecnie gabinety fizjoterapeutyczne znajdują się w większości polskich miast, w województwie łódzkim bez trudu zrealizujesz wizytę w Pabianicach. Fizjoterapeutę prywatnie umówimy w zasadzie z dnia na dzień. Należy jedynie poszukać odpowiedniej placówki. Jeśli decydujesz się na konsultację w ramach NFZ czas oczekiwania może wynosić kilka miesięcy.

Odrębną dziedziną fizjoterapii stanowi fizjoterapia uroginekologiczna. Wtedy rehabilitacji poddawane są wyłącznie panie, a właściwe zabiegi mają na celu poprawę pracy narządów w obrębie macicy. To przede wszystkim profilaktyka, ale także diagnostyka i realna terapia niektórych schorzeń.  Podczas planowania ciąży, w jej trakcie, jak i po porodzie warto umówić się na konsultację u zaufanego fizjoterapeuty uroginekologicznego.  Pabianice (Centrum Medyczne ANMED) poza wykwalifikowaną kadrą, oferują także najnowocześniejszą technologię INDIBA.


Nie zwlekaj i umów się na wizytę u fizjoterapeuty dla dorosłych, dla dzieci oraz u fizjoterapeuty uroginekologicznego!

Zapraszamy do zapisów na konsultacje do naszych fizjoterapeutów:

Fizjoterapeuta

Natalia Bączyk jest absolwentką Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Interesuje się rehabilitacją geriatryczną i neurologiczną.

Fizjoterapeuta

Radosław Łuczak ukończył studia I, II stopnia na kierunku Fizjoterapia Wydziału Wojskowo – Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Fizjoterapeuta

Tomasz Wołosz jest absolwentem Społecznej Akademii Nauk w Łodzi na kierunku Fizjoterapia.

Fizjoterapeuta

Kamila Alkafri jest absolwentką Wydziału Fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Fizjoterapeutka uroginekologiczna

Paula Machnik jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Specjalizuje się w fizjoterapii uroginekologicznej.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszą recepcją.

Nowa lokalizacja

Od 27 stycznia 2023 r. zapraszamy do naszej nowej lokalizacji przy ul. Piłsudskiego 3A w Pabianicach.
Zmieniamy się dla Państwa!
Nowa lokalizacja
Nowa lokalizacja
Nowa lokalizacja
Nowa lokalizacja
Nowa lokalizacja
Nowa lokalizacja