Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

Blog

Home  /  Research   /  Nowość w Anmed – INDIBA

Nowość w Anmed – INDIBA

INDIBA® activ to zintegrowane i skuteczne rozwiązanie, które zmniejsza ból i obrzęk, poprawia mobilizację, umożliwia szybsze leczenie. INDIBA® activ skuteczne leczenie szeregu problemów mięśniowo-szkieletowych, w tym stany zapalne kości i stawów, bóle „krzyża” (odcinka krzyżowo-lędźwiowego kręgosłupa), ból szyi, zapalenie torebki stawowej, tendinopatie, krwiaki, złamania, uszkodzenia mięśniowe, skręcenia, naciągnięcia. INDIBA® wraz z fizjoterapeutą jest zintegrowanym pakietem podstawowej opieki medycznej.

INDIBA® activ to opatentowana, całkowicie bezpieczna i klinicznie sprawdzona technologia regeneracji tkanek. To jedyna na świecie technologia wykorzystująca System Proionic®.

Leczenie za pomocą INDIBA® activ może zmniejszyć nietrzymanie moczu, umożliwiając pacjentom szybki powrót do codziennego życia, bez zmartwień i niedogodności związanych z nietrzymaniem moczu; umożliwić szybki powrót do zdrowia po około porodowych pęknięciach krocza lub epizotomii; poprawić zdolność mięśni miednicy do kurczenia się i relaksacji, zmniejszając ból; poprawić kontrolę wytrysku, upewniając się, że obszar miednicy jest stonowany; zmniejszyć ból.
Brak komentarzy
Zostaw komentarz