Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

Rehabilitacja

Home  /  Rehabilitacja

Anmed
rehabilitacja

Świadczymy usługi rehabilitacyjne dla osób dorosłych i dzieci, zarówno w wieku niemowlęcym, przedszkolnym i szkolnym. Rozszerzyliśmy naszą ofertę o rehabilitację w domu. W zespole posiadamy lekarzy rehabilitantów oraz fizjoterapeutów o różnym zakresie specjalizacji.

Dla dorosłych

Rehabilitacja prowadzona jest w następujących formach: fala uderzeniowa, diagnostyka funkcjonalna, fizykoterapia, kinezyterapia, masaże, terapia manualna tkanek miękkich, kinesiotaping, sucha igłoterapia z terapią manualną.

Masaże

Masaże wykonywane są w następujących formach: terapii punktów spustowych, masaże świecą, masaże tkanek głębokich, masaże sportowe, masaże bańką chińską, masaże relaksacyjne i masaże lecznicze oraz jako uzupełnienie do rehabilitacji.

Fizykoterapia

Nasi fizjoterapeuci prowadzą terapię w oparciu o najnowsze badania naukowe i stale poszerzają swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i kursach. Koncentrują się na schorzeniach i dolegliwościach pacjentów, a także na złych nawykach ruchowych.

Dla dzieci

W Centrum Medycznym Anmed prowadzimy kompleksową i indywidualnie dobraną terapię dla każdego dziecka, zarówno w wieku niemowlęcym, przedszkolnym i szkolnym.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszą recepcją.