Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

Diagnostyka

Home  /  Diagnostyka

Diagnostyka
ultrasonograficzna

W centrum medycznym Anmed poza konsultacjami z naszymi lekarzami specjalistami oferujemy również zaawansowaną diagnostykę ultrasonograficzną, które pozwolą lekarzowi na wydanie pełnej diagnozy przy jednoczesnej możliwości dla Pacjenta skorzystania z badań dodatkowych na miejscu.

Radiologiczna dla dorosłych

W obszarze diagnostyki ogólnej wykonujemy takie usługi jak: usg serca, jamy brzusznej, jąder, piersi, układu moczowego, tętnic szyjnych i kręgowych.

Radiologiczna dla dzieci

W obszarze diagnostyki ultrasonograficznej dla dzieci wykonujemy takie usługi jak: tarczycy, węzłów chłonnych, jąder, jamy brzusznej, układu moczowego, tkanek miękkich i stawów biodrowych.

Kardiologiczna

W obszarze diagnostyki kardiologicznej wykonujemy takie usługi jak: USG serca/echo serca, EKG, Holter EKG.

Ortopedyczna dla dorosłych i dzieci

USG układu ruchu jest obecnie kluczową metodą diagnostyczną obrazującą tkanki miękkie czyli struktury stawowe, więzadłowe i mięśniowe. Zarówno w stanach ostrych po urazach, jak i w schorzeniach przewlekłych badanie daje bezcenne wskazówki co do sposobu leczenia.

Pulmonologiczna

W obszarze diagnostyki pulmonologicznej wykonujemy spirometrię.

Ginekologiczna

W obszarze diagnostyki ginekologicznej wykonujemy USG ginekologiczne, USG ciąży do 10. tygodnia, USG genetyczne I i II trymestru, USG III trymestru, monitorowanie owulacji oraz USG piersi. Wykonujemy badania USG 3D i 4D.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszą recepcją.