Wizyta u
lekarzy specjalistów
W centrum medycznym Anmed posiadamy rozbudowaną i specjalistyczną kadrę lekarską z dziesięciu obszarów specjalizacji uzupełnione o usługi dodatkowe takie jak diagnostyka ultrasonograficzna, badania laboratoryjne oraz transport medyczny.

Chirurg ogólny
Chirurg onkolog
Dermatolog
Diabetolog
Dietetyk
Ginekolog
Kardiolog
Laryngolog
Jest specjalistą, który zajmuje się profilaktyką, diagnozą oraz leczeniem schorzeń chorób głowy i szyi, a w szczególności zatok, nosa, uszu, gardła i krtani, a także ślinianek i węzłów chłonnych. Laryngolog przeprowadza także zabiegi chirurgiczne w obrębie głowy i szyi oraz usuwa ciała stałe z uszu, nosa. Dr n.med. Katarzyna Szkutnik przyjmuje zarówno dorosłych jak i dzieci od 3 roku życia.
Lekarz chorób wewnętrznych
Internista to lekarz pierwszego kontaktu i lekarz chorób wewnętrznych. Jak sama nazwa wskazuje, jest to specjalista, który zajmuje się profilaktyką, diagnozowaniem i leczeniem chorób narządów wewnętrznych. Często jest pierwszym lekarzem, z którym mają kontakt pacjenci w przypadku jakichkolwiek dolegliwości zdrowotnych.
Lekarz rehabilitacji
Lekarz rehabilitacji medycznej to specjalista, którego celem pracy jest przywrócenie sprawności fizycznej pacjenta. Często działa przy współpracy z lekarzami innych specjalności oraz fizjoterapeutami. Lekarz rehabilitacji medycznej jest specjalistą, do którego należy się zgłosić w razie występowania dolegliwości oraz zmian patologicznych uniemożliwiających lub w znacznym stopniu utrudniających codzienne funkcjonowanie.
Neurolog
Ortopeda
Ortopeda jest lekarzem, którego specjalnością są choroby oraz urazy układu ruchu. Przyjmuje pacjentów z podejrzeniami urazów kręgosłupa, kończyn, stawów. Zajmuje się diagnozowaniem, różnicowaniem oraz leczeniem wad aparatu ruchu – wrodzonych oraz nabytych. Ponadto specjalista z zakresu ortopedii zajmuje się urazami kości i stawów, np. skręcenia, złamania, zwichnięcia, stłuczenia czy inne dotyczące układu ruchu.
Pulmonolog
Radiolog
Reumatolog
Urolog
Fizjoterapeuta
Nasi fizjoterapeuci prowadzą terapię w oparciu o najnowsze badania naukowe i stale poszerzają swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i kursach. Koncentrują się na schorzeniach i dolegliwościach pacjentów, a także na złych nawykach ruchowych, które powodują u pacjenta dyskomfort. Pierwsza konsultacja związana jest z przeprowadzeniem wywiadu, badaniem manualnym i dobraniem odpowiednich zabiegów.