Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

Psycholog – Pabianice

Home  /  Dla dorosłych  /  Psycholog – Pabianice

Psycholog

W Centrum Medycznym Anmed oferujemy usługi z zakresu: konsultacji psychologicznych, psychoterapii oraz coachingu.

Konsultacja psychologiczna jest podstawową formą wsparcia dla osób poszukujących pomocy i wsparcia. Służy rozpoznaniu i nazwaniu potrzeb i celów pacjenta oraz wyborze najlepszej metody wsparcia czy współpracy.
Psychoterapia jest świadomym i zamierzonym stosowaniem metod klinicznych i interpersonalnych, wywodzących się ze sprawdzonych w psychologii twierdzeń, w celu towarzyszenia ludziom w zmianie lub modyfikacji ich zachowań, schematów poznawczych, emocji i/lub innych osobistych właściwości na takie, które uczestnicy tego procesu uznają za bardziej pożądane. Istnieje wiele podejść terapeutycznych. Naszą specjalizacją jest praca z pacjentem, opierająca się na koncepcji poznawczo-behawioralnej oraz innych podejściach, których skuteczność jest potwierdzona naukowo.
Coaching czyli wspieranie w rozwoju poprzez umiejętne prowadzenie uważnego i empatycznego, a zarazem profesjonalnego dialogu z pacjentem. Spotkanie coachingowe jest interaktywnym procesem, który pomaga osobom w przyspieszeniu tempa rozwoju i polepszeniu efektów działania zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Wspiera osoby w sytuacji wyboru nowych dróg zawodowych, życiowych, poprawia efektywność, pozwala dokonywać właściwych wyborów.

Zapraszamy do zapisów na konsultacje do naszego psychologa:

Psycholog, coach, terapeuta, trener, manager, doradca HR z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszą recepcją.