Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

Agata Alejska-Kiwak

Home  /  Agata Alejska-Kiwak
Agata Alejska-Kiwak
Fizjoterapeuta dla dzieci do 3 r.ż.
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Fizjoterapeuta z 30-letnim doświadczeniem, certyfikowany terapeuta metody NDT-Bobath, Terapii Czaszkowo-Krzyżowej wg podejścia biodynamicznego.

W swojej pracy zawsze indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, a prawidłowy przebieg procesu terapii jej podopiecznych jest dla niej rzeczą najważniejszą. Bardzo długa praktyka zawodowa pozwoliła jej na zebranie niezbędnego doświadczenia w pracy z szerokim spektrum zaburzeń neurorozwojowych dzieci.

Specjalizacja Fizjoterapeuta dla dzieci do 3 r.ż.
Szkolenia Certyfikowany terapeuta metody NDT-Bobath, Terapii Czaszkowo-Krzyżowej wg podejścia biodynamicznego. Posiada również certyfikat Trójpłaszczyznowej Terapii Manualnej Wad Stóp u dzieci na podstawach neurofizjologicznych, a także certyfikaty Terapii Integracji Sensorycznej I stopnia , ETT-PED Elastyczny terapeutyczny Taping w Pediatrii , Kinesiology Taping , laseroterapii. Certyfikowany Doradca Noszenia Dzieci w Chustach i Nosidłach Miękkich, masaż Shantala, masaż motylkowy.
Dni pracujące poniedziałek sobota
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245