Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

dr n.med. Agnieszka Dębska-Kozłowska

Home  /  dr n.med. Agnieszka Dębska-Kozłowska
dr n.med. Agnieszka Dębska-Kozłowska
Specjalista kardiologii
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Agnieszka Dębska-Kozłowska ukończyła z wyróżnieniem Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2005 roku. Jest specjalistą chorób wewnętrznych i kardiologii. W roku 2016 z wyróżnieniem uzyskała stopień naukowy doktora nauk medycznych za prowadzenie badań w grupie pacjentów z niewydolnością serca.

Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie diagnostyki i leczenia szerokiego spektrum schorzeń układu sercowo-naczyniowego, m.in. nadciśnienia tętniczego, choroby wieńcowej, niewydolności serca i zaburzeń rytmu serca. Współpracuje ze specjalistami pokrewnych dziedzin medycyny, starając się zapewnić pacjentom profesjonalną i kompleksową opiekę. Jest członkiem zarówno polskich jak i zagranicznych Kardiologicznych Towarzystw Naukowych. Posiada akredytację indywidualną Sekcji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych serca (echo serca). Przyjmuje pacjentów pełnoletnich, także w języku angielskim.

Specjalizacja Specjalista kardiologii
Stopień naukowy Dr n. med.
Szkolenia Swoją wiedzę i doświadczenie pogłębia w codziennej pracy klinicznej oraz poprzez uczestnictwo w licznych kongresach oraz szkoleniach.
Dni pracujące czwartek
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245