Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

dr n.med. Agnieszka Karp-Majewska

Home  /  dr n.med. Agnieszka Karp-Majewska
dr n.med. Agnieszka Karp-Majewska
Specjalista neurolog
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Specjalista w dziedzinie neurologii. Posiada doktorat z zakresu padaczki. Jest wykładowcą neurologii na kilku uczelniach medycznych. Jest autorką wielu publikacji naukowych. Na swoim koncie posiada liczne wystąpienia na krajowych i zagranicznych konferencjach. Prowadziła szkolenia z zakresu aktualnych standardów leczenia udarów mózgu wśród lekarzy, ratowników medycznych, pielęgniarek oraz dyspozytorów Pogotowia Ratunkowego. Od kilkunastu lat wykonuje badania ultrasonograficzne w neurologii. Uzyskała Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego z zakresu badań tętnic szyjnych i kręgowych oraz wewnątrzczaszkowych.

Diagnostykę ultrasonograficzną wykorzystuje również podczas wykonywania małoinwazyjnych zabiegów z zakresu leczenia bólu (zespoły bólowe kręgosłupa, neuralgie, ból w przebiegu zespołu cieśni nadgarstka). Ponadto w swojej codziennej praktyce stosuje również mezoterapię igłową z zastosowaniem leków przeciwbólowych oraz naturalnego kolagenu w leczeniu przewlekłych zespołów bólowych kręgosłupa, neuralgii i wielu innych neurologicznych schorzeń. Podczas wizyty możliwość wykonania USG.

Specjalizacja Specjalista neurolog
Stopień naukowy dr. n.med.
Szkolenia Ukończyła wiele kursów z zakresu zastosowania toksyny botulinowej w neurologii m.in. leczenie migrenowych bólów głowy, leczenie spastyczności poudarowej, dystonii.
Dni pracujące wtorek piątek
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245