Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

lek. Natalia Anna Ratajczyk

Home  /  lek. Natalia Anna Ratajczyk
lek. Natalia Anna Ratajczyk
Specjalista otolaryngologii
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Natalia Anna Ratajczyk jest absolwentką kierunku lekarskiego na Wydziale Wojskowo-Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od 2020 roku jest związana zawodowo z Kliniką Otolaryngologii, Onkologii Laryngologicznej, Audiologii i Foniatrii w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. WAM-CSW w Łodzi, gdzie odbywa szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie otorynolaryngologii.

Na co dzień zajmuje się leczeniem oraz diagnostyką chorób: zatok nosa, gardła, krtani, uszu, ślinianek, węzłów chłonnych szyi.

Specjalizacja Specjalista otolaryngologii
Stopień naukowy Specjalista otolaryngologii
Szkolenia Pani doktor na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach oraz szkoleniach specjalizacyjnych. Członek Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi.
Dni pracujące czwartek
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245