Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

dr n. med. Bartosz Luks

Home  /  dr n. med. Bartosz Luks
dr n. med. Bartosz Luks
Specjalista chirurgii ogólnej, w trakcie specjalizacji z chirurgii onkologicznej
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Bartosz Luks w 2013 r. ukończył z wyróżnieniem Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie Chirurgii Ogólnej odbył w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu zakończył zdanym egzaminem państwowym (obecnie jest starszym asystentem w tej jednostce). W 2021 r. uzyskał tytuł doktora nauk medycznych, będąc doktorantem w Klinice Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od 2021 r. odbywa szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie Chirurgii Onkologicznej w Klinice Chirurgii Onkologicznej Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.

W codziennej pracy zajmuje się m.in. diagnostyką i leczeniem operacyjnym chorób tarczycy, przewodu pokarmowego, pęcherzyka żółciowego, dróg żółciowych, przepuklin brzusznych, pępkowych, pachwinowych oraz leczeniem zabiegowym zmian skórnych.

Specjalizacja Specjalista chirurgii ogólnej, w trakcie specjalizacji z chirurgii onkologicznej
Stopień naukowy dr n. med.
Szkolenia Bartosz Luks poza praktyką ma także szerokie doświadczenie w pracy naukowej! W latach 2020-2022 był pracownikiem naukowo-dydaktycznym Wydziału Zdrowia i Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej. Jest autorem i współautorem publikacji naukowych. Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz uczestnikiem i prelegentem zjazdów i konferencji dotyczących tematyki chirurgii ogólnej, chirurgii onkologicznej i chirurgii endokrynologicznej.
Dni pracujące poniedziałek
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245