Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

Dr n. med. Elżbieta Olszukowska

Home  /  Dr n. med. Elżbieta Olszukowska
Dr n. med. Elżbieta Olszukowska
Specjalista andrologii i urologii
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Elżbieta Olszukowska ukończyła Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, jest andrologiem certyfikowanym przez Europejską Akademię Andrologii (EAA), chirurgiem, urologiem FEBU (Europejskiej Sekcji Urologicznej). Jest założycielką Polskiego Towarzystwa Andrologicznego, członkiem zespołu Polskiego Centrum Kształcenia Klinicznego Europejskiej Akademii Andrologii w Łodzi, a także zespołu katedry Andrologii i Endokrynologii Płodności UM w Łodzi. Obecnie - starszy asystent na Oddziale Urologii Ogólnej, Czynnościowej i Onkologicznej, II Klinika Urologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w WWCOiT im. M. Kopernika

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem: - niepłodności i zaburzeń seksualnych u mężczyzn - chorób jąder i zewnętrznych narządów płciowych - chorób gruczołu krokowego (stercza) - kamicy nerkowej, zakażeń układu moczowego - nowotworów układu moczowego

Specjalizacja Specjalista andrologii i urologii
Stopień naukowy dr n. med.
Dni pracujące sobota
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245