Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

dr n.med. Katarzyna Wojciechowska-Durczyńska

Home  /  dr n.med. Katarzyna Wojciechowska-Durczyńska
dr n.med. Katarzyna Wojciechowska-Durczyńska
Specjalista endokrynologii
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Katarzyna Wojciechowska-Durczyńska ukończyła z wyróżnieniem Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Posiada specjalizacje z endokrynologii i chorób wewnętrznych oraz uzyskała dyplom z wyróżnieniem doktora nauk medycznych przyznany przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Pracuje na etacie adiunkta w Klinice Endokrynologii i Chorób Metabolicznych Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pełni również funkcję Przewodniczącej Łódzkiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego.

W ramach swojej specjalizacji zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób tarczycy (choroby autoimmunologiczne tarczycy – choroba Hashimoto, choroba Gravesa i Basedowa; orbitopatia Gravesa, wole guzkowe i nowotwory tarczycy), nadnerczy (guzy nadnerczy, zaburzenia czynności nadnerczy), przytarczyc i osteoporozy (zaburzenia gospodarki wapniowo-fosforanowej), przysadki (guzy przysadki, zaburzenia czynności przysadki, hiperprolaktynemia), zaburzeń miesiączkowania oraz otyłości. Ponadto posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu badania ultrasonograficznego tarczycy oraz biopsji aspiracyjnej cienkoigłowej tarczycy. Jest certyfikowanym specjalistą leczenia osteoporozy i densytometrii klinicznej.

Specjalizacja Specjalista endokrynologii
Stopień naukowy Dr n. med.
Dni pracujące wtorek
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245