Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

dr n.med. Magdalena Marcinkowska

Home  /  dr n.med. Magdalena Marcinkowska
dr n.med. Magdalena Marcinkowska
Specjalista endokrynologii
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Magdalena Marcinkowska jest absolwentką Akademii Medycznej w Łodzi. Pracuje w Klinice Endokrynologii i Chorób Metabolicznych z Oddziałem Medycyny Nuklearnej i Endokrynologii Onkologicznej - Instytut "Centrum Zdrowia Matki Polki" w Łodzi

Zajmuje się leczeniem osób dorosłych w zakresie chorób tarczycy, chorób przytarczyc, przyczyn osteoporozy, zaburzeń czynności przysadki (w tym hiperprolaktynemii), chorób nadnerczy, hiperandrogenizmu i hirsutyzmu, przyczyn otyłości.

Specjalizacja Specjalista endokrynologii
Stopień naukowy Dr n. med.
Dni pracujące
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245