Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

dr n. med. Tomasz Depczyk

Home  /  dr n. med. Tomasz Depczyk
dr n. med. Tomasz Depczyk
Specjalista neurochirurg
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W kolejnych latach zdobywał wiedzę i uzyskał specjalizacje drugiego stopnia z zakresu neurochirurgii i neurotraumatologii. Czynny chirurg, który doskonale rozumie potrzeby pacjentów i wie jak ważna jest odpowiednia rehabilitacja po zabiegach chirurgicznych. Jego misją jest skuteczna oraz szybka pomoc pacjentom z problemami neurologicznymi.

Specjalizacja Specjalista neurochirurg
Stopień naukowy dr. n.med.
Dni pracujące piątek
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245