Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

dr n. med. Wojciech Wilczyński

Home  /  dr n. med. Wojciech Wilczyński
dr n. med. Wojciech Wilczyński
Specjalista gastroenterologii i chirurgii ogólnej
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Wojciech Wilczyński jest absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Centrum Leczenia Żywieniowego w Łodzi Szpital im. Pirogowa, na Oddziale Chirurgii w szpitalu w Brzezinach, w pracowni endoskopii w CKD w Łodzi.

Jest członkiem Oddziału Łódzkiego Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii. Wykonuje badania diagnostyczne w zakresie endoskopii - gastroskopia i kolonoskopia, zabiegi w znieczuleniu.

Specjalizacja Specjalista gastroenterologii i chirurgii ogólnej
Stopień naukowy Dr n. med.
Szkolenia Żywienie pozajelitowe i dojelitowe w warunkach domowych - I Katedra Chirurgii Ogólnej i Kliniki Chirurgii Gastroenterologicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Medicum
Dni pracujące
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245