Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

dr n.med. Emilia Boczek-Leszczyk

Home  /  dr n.med. Emilia Boczek-Leszczyk
dr n.med. Emilia Boczek-Leszczyk
Specjalista endokrynologii
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Emilia Boczek-Leszczyk jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Tytuł specjalisty w dziedzinie endokrynologii uzyskała w 2015 roku. Specjalizację odbywała w Klinice Endokrynologii i Chorób Metabolicznych Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Ponadto doświadczenie zawodowe zdobywała także pracując w Pracowni USG i Biopsji Tarczycy Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej, w Poradni Chorób Metabolicznych oraz w Poradni Leczenia Osteoporozy.

Zajmuje się leczeniem osób dorosłych – w szczególności diagnostyką i leczeniem chorób tarczycy, w tym w czasie ciąży; diagnostyką i leczeniem zaburzeń miesiączkowania, nadmiernego owłosienia u kobiet, wykluczaniem endokrynologicznych przyczyn nadmiernej wagi, czy też niepłodności.

Specjalizacja Specjalista endokrynologii
Stopień naukowy Dr n. med.
Dni pracujące sobota
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245