Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

lek. Grzegorz Fryzeł

Home  /  lek. Grzegorz Fryzeł
lek. Grzegorz Fryzeł
Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Dr Grzegorz Fryzeł jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej (obecnie Uniwersytetu Medycznego) w Łodzi. W 2006r uzyskał tytuł specjalisty ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Od 2008r wykonuje USG narządu ruchu, w tym także USG stawów biodrowych u niemowląt. Od 2012r prowadzi Poradnię Preluksacyjną w Pabianickim Centrum Medycznym.

Jest zwolennikiem zachowawczego leczenia zarówno chorób ortopedycznych, jak i urazów narządu ruchu, ze szczególnym naciskiem na rehabilitację, oczywiście jeśli nie ma bezwzględnych wskazań do leczenia operacyjnego. W ramach wizyty może : udzielić porady lekarskiej, wykonać USG narządu ruchu, wykonać USG stawów biodrowych u niemowląt wraz z poradą lekarską, wykonać punkcje stawów i iniekcje dostawowe leków.

Specjalizacja Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Stopień naukowy lek. med.
Dni pracujące czwartek
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245