Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

lek. Izabela Wittich

Home  /  lek. Izabela Wittich
lek. Izabela Wittich
Specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Izabela Wittich jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Doświadczenie zdobywała w Wojewódzkim Wielospecjalistycznym Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.

Pracuje w Specjalistycznym Szpitalu Onkologicznym NU-MED w Tomaszowie Mazowieckim oraz w Szpitalu w Brzezinach. Jest członkiem Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego oraz członkiem European Society of Radiology.

Specjalizacja Specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej
Stopień naukowy lek. rad.
Szkolenia W roku 2017 zdała egzamin europejski – European Diploma in Radiology, następnie po zakończeniu szkolenia specjalizacyjnego w 2018 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej.
Dni pracujące wtorek
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245