Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

mgr Justyna Czajkowska

Home  /  mgr Justyna Czajkowska
mgr Justyna Czajkowska
Fizjoterapeuta dla dzieci od 3 r.ż.
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Justyna Czajkowska jest absolwentką Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności w Łodzi na wydziale Pedagogiki i Promocji Zdrowia.

Justyna pracuje z dziećmi w wieku od 3 lat: z wadami postawy (skolioza, plecy płaskie/wklęsłe/okrągłe, odstające bądź asymetryczne łopatki, klatka piersiowa lejkowata/kurza, kolana koślawe/szpotawe, wady stóp), z zaburzeniami napięcia mięśniowego, z opóźnieniem rozwoju motorycznego, ze schorzeniami ortopedycznymi, z chorobami neurologicznymi, z porażeniem mózgowym, z przepukliną oponowo-rdzeniową, z autyzmem.

Specjalizacja Fizjoterapeuta dla dzieci od 3 r.ż.
Stopień naukowy Fizjoterapeuta dla dzieci od 3 r.ż.
Dni pracujące wtorek
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245