Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

dr n. med. Anna Janiak

Home  /  dr n. med. Anna Janiak
dr n. med. Anna Janiak
Specjalista onkolog
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

W swojej pracy zajmuje się diagnostyką pacjentów z podejrzeniem choroby nowotworowej i planowaniem leczenia onkologicznego u chorych z rozpoznaną chorobą nowotworową. Prowadzi obserwację i kontrolę pacjentów po leczeniu onkologicznym radykalnym i paliatywnym.

Zakres działań dotyczy nowotworów litych: raka piersi, płuca, przewodu pokarmowego, układu moczowo-płciowego, raka regionu głowy i szyi, czerniaka. Obejmuje dobór personalizowanych schematów chemioterapii, hormonoterapii, immunoterapii, terapii ukierunkowanych molekularnie oraz współpracę z lekarzami innych specjalności w zakresie prowadzenia leczenia skojarzonego. Obecnie pracuje Wojewódzkim Wielospecjalistycznym Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.

Specjalizacja Specjalista onkolog
Stopień naukowy lek.
Szkolenia Wykładowca na konferencjach i kursach medycznych. Autorka prac naukowych. Uczestnik wielu konferencji i szkoleń onkologicznych krajowych i zagranicznych. Posiada doświadczenie dydaktyczne nauczania onkologii studentów medycyny polskich i zagranicznych.
Dni pracujące
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245