Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

Lek. Anna Witkowska

Home  /  Lek. Anna Witkowska
Lek. Anna Witkowska
Specjalista medycyny pracy
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Anna Witkowska ukończyła Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Szkolenie specjalizacyjne z dziedziny medycyny pracy odbyła w Klinice Chorób Zawodowych i Zdrowia Środowiskowego Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi. Doświadczenie zawodowe w zakresie opieki profilaktycznej nad osobami pracującymi zdobyła w Wojewódzkim Ośrodku Medycyny Pracy w Łodzi.

Specjalizacja Specjalista medycyny pracy
Stopień naukowy lek. med.
Szkolenia Jest współautorką publikacji naukowych i doniesień zjazdowych z dziedziny medycyny pracy. Stale rozwija swoje zawodowe kompetencje, uczestnicząc w kursach i szkoleniach.
Dni pracujące
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245