Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

Dr n. med. Dorota Wyrwas

Home  /  Dr n. med. Dorota Wyrwas
Dr n. med. Dorota Wyrwas
Specjalista położnictwa i ginekologii
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Dorota Wyrwas ukończyła Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, jest ginekologiem, ultrasonografistą i seksuologiem.

Zajmuje się problematyką wad płodu. Jest autorką szeregu artykułów naukowych na temat perinatologii i badań prenatalnych. Od 2000 należy do Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

Specjalizacja Specjalista położnictwa i ginekologii
Stopień naukowy dr n. med.
Szkolenia Ukończyła prestiżowe szkolenie międzynarodowe na King’s College Hospital London. Prowadzi szkolenia z zakresu ginekologii i wad płodu. Autorka licznych publikacji.
Dni pracujące
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245