Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

lek. Izabela Warchoł

Home  /  lek. Izabela Warchoł
lek. Izabela Warchoł
W trakcie specjalizacji z kardiologii
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Izabela Warchoł jest absolwentką wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od 2018 roku pracuje w Klinice Kardiologii Interwencyjnej i Zaburzeń Rytmu Serca w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. WAM – Centralny Szpital Kliniczny w Łodzi.

Specjalizacja W trakcie specjalizacji z kardiologii
Stopień naukowy lek. med.
Szkolenia Posiada certyfikat Wiedeńskiego Uniwersytetu Medycznego w zakresie echokardiografii; zaświadczenie uczestnictwa w kursie echokardiografii przezprzełykowej Centrum Symulacji Medycznych i Innowacji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego; certyfikat uczestnictwa w kursie echokardiografii USG Trener; certyfikat ERC ALS Provider; Certyfikat Uczestnictwa „Focused Cardiac Ultrasound” WINFOCUS; certyfikat kursu „EHRA Advanced EP with Focus on AF Ablation”; certyfikaty kursów „Arrythmia Guru: the Party Upstairs”, „Radiology and EP Imaging”, „EP Procedure Pacing: Life in a Fastline” CHART Healthcare Academy; certyfikat kursu punkcji przegrody międzyprzedsionkowej Medtronic Academy „New to Left”.
Dni pracujące sobota
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245