Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

lek. Jakub Bojar

Home  /  lek. Jakub Bojar
lek. Jakub Bojar
Specjalista urologii
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Dr Jakub Bojar jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Zajmuje się leczeniem całego zakresu chorób urologicznych układu moczowego i układu płciowego męskiego. Konsultuje tylko dorosłych, ambulatoryjnie wykonuje zabiegi wazektomii, stulejki oraz plastyki wędzidełka. Główne obszary działalności dr Bojara to onkologia urologiczna, zaburzenia czynnościowe pęcherza moczowego, kamica układu moczowego, zakażenia układu moczowego, zaburzenia sfery seksualnej, antykoncepcja dla mężczyzn. Zapraszamy osoby szczególnie narażone na zakażenie wirusem HIV po profilaktykę przedekspozycyjną (PreP).

Specjalizacja Specjalista urologii
Stopień naukowy lek. med.
Szkolenia Stale pogłębia swoją wiedzę, biorąc czynny udział w licznych szkolenia oraz kursach, obejmujących urologię
Dni pracujące
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245