Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

lek. Joanna Łuczyńska

Home  /  lek. Joanna Łuczyńska
lek. Joanna Łuczyńska
Specjalista urologii FEBU
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Dr Joanna Łuczyńska jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, wydziału wojskowo-lekarskiego. Obecnie doświadczenie zawodowe w zakresie urologii zdobywa głównie w II Klinice Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej WWCOiT im. M. Kopernika w Łodzi. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego.

Specjalizacja Specjalista urologii FEBU
Stopień naukowy lek. med.
Szkolenia Stale pogłębia swoją wiedzę, biorąc czynny udział w licznych szkolenia oraz kursach, obejmujących urologię, a także diagnostykę ultrasonograficzną , wykorzystywaną w urologii.
Dni pracujące
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245