Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

lek. Justyna Dłubek-Ruxer

Home  /  lek. Justyna Dłubek-Ruxer
lek. Justyna Dłubek-Ruxer
Specjalista chorób wewnętrznych, w trakcie specjalizacji z radiologii i diagnostyki obrazowej
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Justyna Dłubek-Ruxer jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pracuje w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Interwencyjnej USK im. WAM - CSW w Łodzi.

Wykonuje badania USG u dorosłych oraz dzieci pow. 10 roku życia.

Specjalizacja Specjalista chorób wewnętrznych, w trakcie specjalizacji z radiologii i diagnostyki obrazowej
Stopień naukowy lek. med.
Szkolenia Od kilku lat zajmuje się badaniami ultrasonograficznymi – posiada liczne certyfikaty, m.in. Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii i Centrum Diagnostyki Obrazowej CEDUS.
Dni pracujące poniedziałek piątek
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245