Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

Lek. Karolina Wiśniewska

Home  /  Lek. Karolina Wiśniewska
Lek. Karolina Wiśniewska
Specjalista położnictwa i ginekologii
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Karolina Wiśniewska ukończyła Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, w ramach programu Erasmus studiowała także na Uniwersytecie w Porto. Pracuje w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi w oddziale położniczym, w tym na bloku porodowym oraz kształci się w zakresie ginekologii operacyjnej.

Udziela zarówno konsultacji położniczych (prowadzenie ciąży), jak i pełnego spektrum konsultacji ginekologicznych (antykoncepcja, bolesne miesiączkowanie, infekcje, bóle podbrzusza, zaburzenia hormonalne).

Specjalizacja Specjalista położnictwa i ginekologii
Stopień naukowy lek. med.
Szkolenia Odbyła kilkukrotne staże zagraniczne (Portugalia, Grecja).
Dni pracujące sobota
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245