Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

lek. Krystian Bartczak

Home  /  lek. Krystian Bartczak
lek. Krystian Bartczak
W trakcie specjalizacji z pulmonologii
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Krystian Bartczak ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie odbywa specjalizację z chorób płuc w Oddziale Pulmonologii i Alergologii Szpitala im. Barlickiego w Łodzi i uczestniczy w pracy badawczo-dydaktycznej Kliniki Pulmonologii prowadząc zajęcia dla studentów w języku polskim i angielskim.

Swoją wiedzę i doświadczenie pogłębia w codziennej pracy klinicznej w Szpitalu i Poradni przyszpitalnej zajmując się pełnym spektrum chorób układu oddechowego, w tym astmą, POChP, chorobami infekcyjnymi i śródmiąższowymi płuc. Po wybuchu pandemii COVID 19 pracował w Szpitalu Jednoimiennym w Zgierzu, w późniejszym okresie przyjmując ambulatoryjnie ozdrowieńców we współpracy w projekcie STOP-COVID.

Specjalizacja W trakcie specjalizacji z pulmonologii
Stopień naukowy lek. med.
Szkolenia Regularnie uczestniczy w kongresach i szkoleniach z zakresu chorób płuc i chorób wewnętrznych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc i Europejskiego Towarzystwa Respirologicznego (ERS). Posiadamcertyfikat USG klatki piersiowej Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii.
Dni pracujące sobota
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245