Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

Lek. Maksymilian Patrzyk

Home  /  Lek. Maksymilian Patrzyk
Lek. Maksymilian Patrzyk
Specjalista położnictwa i ginekologii
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Maksymilian Patrzyk ukończył Wydział Wojskowo-Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Staż podyplomowy odbył w Szpitalu im. WAM w Łodzi. Specjalizację z położnictwa i ginekologii odbył w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi (ośrodku najwyższego stopnia referencyjności) odbywając staże w takich klinikach jak: Klinika Położnictwa i Ginekologii, Klinika Perinatologii, Klinika Ginekologii, Ginekologii Onkologicznej i Leczenia Endometriozy.

Dr Patrzyk zajmuje się opieką nad pacjentką ciężarną w tym ciążą podwyższonego ryzyka, diagnostyką i leczeniem patologii szyjki macicy, a także leczeniem zaburzeń cyklu miesiączkowego oraz antykoncepcją. Podczas wizyty stara się rzeczowo objaśniać problem oraz możliwości postępowania.

Specjalizacja Specjalista położnictwa i ginekologii
Stopień naukowy lek. med.
Szkolenia Posiada certyfikat ultrasonografii PTGiP, certyfikat kolposkopii PTKiPSM oraz certyfikat USG IOTA
Dni pracujące
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245