Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

lek. Marcin Lisiecki

Home  /  lek. Marcin Lisiecki
lek. Marcin Lisiecki
chirurg ogólny, w trakcie specjalizacji z chirurgii onkologicznej
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Marcin Lisiecki jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jest specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej, obecnie specjalizuje się w chirurgii onkologicznej, a w szczególności w chirurgii piersi i zabiegach onkoplastycznych. Pracuje w Instytucie "Centrum Zdrowia Matki Polki" w Łodzi w Klinice Chirurgii Onkologicznej i Chorób Piersi.

Na podstawie swojego doświadczenia i wykształcenia Marcin Lisiecki oferuje usługi takie jak: zabiegi operacyjne z zakresu chirurgii ogólnej oraz onkologicznej, konsultacja chirurgiczna, konsultacja chirurga onkologa, chirurgia i biopsja piersi.

Specjalizacja chirurg ogólny, w trakcie specjalizacji z chirurgii onkologicznej
Stopień naukowy lek. med.
Dni pracujące
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245