Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

lek. Maria Wojtysiak

Home  /  lek. Maria Wojtysiak
lek. Maria Wojtysiak
Specjalista chorób wewnętrznych
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Maria Wojtysiak jest absolwentką Wydziału Wojskowo-Lekarskiego oraz Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jest nauczycielem akademickim w Centrum Symulacji Medycznych w Łodzi. Obecnie jest w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z chirurgii ogólnej. Pasjonuje się medycyną ratunkową, chirurgią oraz interną.

W swojej pracy ceni sobie dobrą komunikację z pacjentem oraz holistyczne podejście do oceny stanu zdrowia.

Specjalizacja Specjalista chorób wewnętrznych
Stopień naukowy lek. med.
Szkolenia Zwyciężczyni Ogólnopolskich Zawodów w Symulacjach Medycznych SimChallenge2021. Czynnie uczestniczy w konferencjach dotyczących relacji lekarz-pacjent.
Dni pracujące
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245