Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

lek. Rafał Bąkowski

Home  /  lek. Rafał Bąkowski
lek. Rafał Bąkowski
w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Rafał Bąkowski jest absolwentem wydziału Wojskowo – Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od 2019 r. Pracuje w Oddziale Chirurgii Naczyniowej, Ogólnej i Onkologicznej z Pododdziałem Chirurgii Wideoskopowej w WCOOiT iim. Mikołaja Kopernika w Łodzi.

Specjalizacja w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej
Stopień naukowy lek. med.
Szkolenia Posiada Certyfikat Roztoczańskiej szkoły Ultrasonografii z zakresu „Diagnostyka dopplerowska naczyń krwionośnych szyi, jamy brzusznej, kończyn górnych i dolnych”.
Dni pracujące czwartek
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245