Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

lek. Magdalena Kutwin

Home  /  lek. Magdalena Kutwin
lek. Magdalena Kutwin
Specjalista dermatologii i wenerologii
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Magdalena Kutwin jest absolwentką Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2015 r. rozpoczęła specjalizację z dermatologii i wenerologii, która zakończyła się zdobyciem tytułu specjalisty w tej dziedzinie w 2020r. Od 2016 r. pracuje na stanowisku młodszego asystenta w Klinice Dermatologii i Wenerologii w Łodzi, a od 2017 r. prowadzi zajęcia dydaktyczne dla studentów Wydziału Lekarskiego dla grup polsko- i anglojęzycznych. Pracę zawodową łączy z obowiązkami naukowymi w ramach dziennych studiów doktoranckich na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

W codziennej praktyce klinicznej zajmuje się leczeniem zarówno ostrych, jak i przewlekłych chorób skóry. W kręgu Jej szczególnych zainteresowań znajduje się etiologia oraz terapia łuszczycy pospolitej. Wykonuje zabiegi z zakresu krio- i elektrochirurgii. W swoich działaniach opiera się na aktualnych wytycznych postępowania i najnowszej wiedzy, uwzględniając indywidualne potrzeby każdego Pacjenta. Jako współautorka prac oryginalnych i opisów przypadków w czasopismach naukowych swoją wiedzę teoretyczną z powodzeniem wykorzystuje w codziennej praktyce klinicznej.

Specjalizacja Specjalista dermatologii i wenerologii
Stopień naukowy lek.med.
Szkolenia Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach.
Dni pracujące wtorek
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245