Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

mgr Martyna Pieczewska

Home  /  mgr Martyna Pieczewska
mgr Martyna Pieczewska
Fizjoterapeutka uroginekologiczna
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Martyna Pieczewska jest absolwentką Społecznej Akademii Nauk w Łodzi na kierunku Fizjoterapia. Specjalizuje się w fizjoterapii uroginekologicznej.

Zajmuje się fizjoterapią w: nietrzymaniu moczu, bolesnymi miesiączkami, bolesnymi współżyciami, obniżeniu narządów miednicy mniejszej, przygotowaniu do ciąży, w ciąży, połogu, rozejściu mięśni prostych brzucha, endometriozie, coccygodynii (ból kości ogonowej), wulwodynii, przygotowaniu do zabiegów ginekologicznych i fizjoterapią po zabiegach, mobilizacją blizny po CC/nacięciu.

Specjalizacja Fizjoterapeutka uroginekologiczna
Stopień naukowy Mgr
Szkolenia Ukończyła kursy: techniki osteopatyczne w ginekologii i położnictwie, ultrasonografia w fizjoterapii uroginekologicznej, rozejście mięśnia prostego brzucha, obniżenie narządów miednicy mniejszej. Pessaroterapia, wsparcie techniczne diagnostyki i terapii w fizjoterapii uroginekologicznej. Elektroterapia i tecaroterapia w leczeniu dysfunkcji dna miednicy.
Dni pracujące poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245