Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

mgr Aleksandra Krygier

Home  /  mgr Aleksandra Krygier
mgr Aleksandra Krygier
Fizjoterapeutka uroginekologiczna
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Aleksandra Krygier jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizuje się w fizjoterapii uroginekologicznej.

Zajmuje się holistyczną opieką okołoporodową, terapią blizn po cesarskim cięciu, terapią rozejścia mięśnia prostego brzucha, terapią nietrzymania moczu. Pracuje również z kobietami, którym towarzyszy ból podczas miesiączki bądź stosunku.

Specjalizacja Fizjoterapeutka uroginekologiczna
Stopień naukowy Mgr
Dni pracujące poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245