Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

mgr Emilia Kaczorowska

Home  /  mgr Emilia Kaczorowska
mgr Emilia Kaczorowska
Dietetyk
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Emilia Kaczorowska jest absolwentką studiów I i II stopnia na kierunku dietetyka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jej szczególne zainteresowania zawodowe to diety roślinne - od czerwca 2018 roku jest weganką i rekomenduje ten styl życia. Poza tym pracuje z pacjent(k)ami cierpiącymi na zaburzenia odżywiania - w gimnazjum sama chorowała na anoreksję, z którą wygrała i pokazuje teraz, że można to zrobić! Jest także studentką psychodietetyki, co pomaga jej rozwijać się w tym zakresie. Oprócz jej głównych zainteresowań zajmuje się także redukcją masy ciała i dietetyką kliniczną.

Specjalizacja Dietetyk
Stopień naukowy mgr
Dni pracujące
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245