Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

mgr Ewa Marańda

Home  /  mgr Ewa Marańda
mgr Ewa Marańda
Psycholog
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Ewa Marańda ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Łódzkim w 2003 roku. Jej specjalizacją jest praca z rodziną. W 2004 roku ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim z zakresu Psychologii Komunikacji i Transportu.

Od ośmiu lat pracuje w szkole ponadpodstawowej w Ksawerowie. Konsultuje i doradza zarówno rodzicom jak i młodzieży. Główną tematyką, z którą chętnie pomaga się zmierzyć to: trudności emocjonalne, lęki, depresje, trudności w komunikacji, problemy wychowawcze, trudy wieku adolescencji. Ponadto od 17 lat zajmuje się badaniami z zakresu medycyny pracy. Przeprowadza badania kierowców, operatorów, pracowników magazynów, kandytatów na pozwolenie na broń.

Specjalizacja Psycholog
Stopień naukowy mgr
Szkolenia Ukończyła liczne szkolenia dotyczące pracy z młodzieżą i rodziną dotyczące profilaktyki zachowań ryzykownych, komunikacji, depresji, uzależnień, agresji. Cztery lata temu brała udział w szkoleniu w Instytucie Terapii Psychosomatycznej.
Dni pracujące piątek
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245