Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

mgr Kinga Wiktorowicz

Home  /  mgr Kinga Wiktorowicz
mgr Kinga Wiktorowicz
Dietetyk
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Kinga Wiktorowicz ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi na kierunku dietetyka. Zajmuje się tym, co kocha oraz robi najlepiej – uczy ludzi, jak przy pomocy gotowania i odżywiania poprawiać swoje zdrowie, samopoczucie oraz sylwetkę. Jej jadłospisy w żaden sposób nie przypominają „diet odchudzających" w stereotypowym ujęciu, a raczej elastyczne i nieskomplikowane plany żywieniowe. Oprócz gotowego narzędzia - jadłospisu pomocnego w procesie zmiany, jej podopiecznym dostarcza również wiedzę oraz umiejętności niezbędne do przejścia tej niełatwej drogi.

Specjalizacja Dietetyk
Stopień naukowy mgr
Dni pracujące
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245