Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

mgr Marcel Sobczak

Home  /  mgr Marcel Sobczak
mgr Marcel Sobczak
Fizjoterapeuta
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Marcel Sobczak jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku Fizjoterapia oraz terapeutą manualnym OMT MTI

Marcel zajmuje się głównie pacjentami bólowymi, ortopedycznymi, a także neurologicznymi. Stosowane terapie opiera o tzw. „Clinical Reasoning", czyli wnioskowaniu diagnozy w oparciu o objawy pacjenta występujące podczas wywiadu i badania. Poza terapią manualną w procesie leczenia wykorzystuje celowane w problem pacjenta ćwiczenia, masaż leczniczy oraz kinesootaping.

Specjalizacja Fizjoterapeuta
Stopień naukowy Mgr
Dni pracujące piątek
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245