Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

mgr Marta Zimna-Peredzyńska

Home  /  mgr Marta Zimna-Peredzyńska
mgr Marta Zimna-Peredzyńska
Fizjoterapeutka uroginekologiczna, Fizjoterapeuta dla dzieci od 3 r.ż.
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Marta Zimna-Peredzyńska jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Zajmuje się profilaktyką oraz leczeniem wszelkich dysfunkcji w obrębie dna miednicy.

Zajmuje się leczeniem zachowawczym między innymi w: nietrzymaniu moczu, obniżeniu narządów rodnych, terapii przed i po zabiegach operacyjnych w obrębie miednicy, opiece w okresie przed i poporodowym, leczeniem dolegliwości bólowych zlokalizowanych w obrębie dna miednicy. Do swojej pracy wykorzystuje USG jako narzędzie pomocnicze w terapii oraz jako biofeedback.

Specjalizacja Fizjoterapeutka uroginekologiczna, Fizjoterapeuta dla dzieci od 3 r.ż.
Stopień naukowy Mgr
Szkolenia Swoją wiedzę z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej zdobyła na kursach i szkoleniach w wiodących ośrodkach szkoleniowych w Krakowie i Łodzi. Szczególną wagę przykłada do edukacji pacjentek oraz podnoszenia ich wiedzy i świadomości z zakresu kobiecej fizjoterapii.
Dni pracujące poniedziałek piątek
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245