Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

mgr Natalia Zarzeczna

Home  /  mgr Natalia Zarzeczna
mgr Natalia Zarzeczna
Fizjoterapeuta
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Natalia Zarzeczna jest absolwentką Społecznej Akademii Nauk w Łodzi.

Interesuje się zdrowotną aktywnością fizyczną i tym jaki ma wpływ na nasze ciało. W latach 2015-2017 stworzyła i prowadziła projekt "Zacznij biegać" na terenie Łodzi i Konstantynowa Łódzkiego, który miał za zadanie zaktywizowanie lokalnej społeczności do biegania. Jej doświadczenia przekładają się na zrozumienie potrzeb naszego ciała, a propagowanie umiarkowanej aktywności fizycznej jest jej życiową misją.

Specjalizacja Fizjoterapeuta
Stopień naukowy Mgr
Dni pracujące poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245