Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

mgr Nina Georgiew-Brzezińska

Home  /  mgr Nina Georgiew-Brzezińska
mgr Nina Georgiew-Brzezińska
Psycholog
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Psycholog, coach, terapeuta, trener, manager, doradca HR z ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym. Odpowiada za wspieranie ludzi w ich rozwoju i budowaniu kompetencji psychologicznych i osobowościowych.  Pragnie, aby wiedzieli wszystko to, co jest im potrzebne do dobrego i efektywnego życia, żeby umieli tyle, aby móc wykonywać swoje zadania zawodowe i życiowe z satysfakcją, wysoką efektywnością i radością. Wspiera swoich Pacjentów w rozwoju z nastawieniem na kształtowanie skutecznych postaw i uruchamianiu właściwego działania. Bazując na dotychczasowej wiedzy i umiejętnościach Pacjenta daje mu możliwość nowego spojrzenia na swoje życie oraz przyczyny problemów lub podejmowania nieefektywnych działań. Wspiera w nabywaniu nowych nawyków i umiejętności.

Specjalizacja Psycholog
Stopień naukowy mgr
Szkolenia Ukończyła studia podyplomowe oraz liczne kursy i szkolenia z zakresu psychologii, terapii, coachingu. Posiada certyfikaty: Coacha ICF Trenera metody Action Learning, Trenera biznesu, Metody Insights, SLG Thomas International, Extended DISC.
Dni pracujące
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245