Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

mgr Paula Machnik

Home  /  mgr Paula Machnik
mgr Paula Machnik
Fizjoterapeutka uroginekologiczna
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Paula Machnik jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Zajmuje się profilaktyką oraz leczeniem wszelkich dysfunkcji w obrębie dna miednicy.

Specjalizuje się w leczeniu każdego typu nietrzymania moczu, OAB, obniżeniu narządów rodnych oraz treningu mięśni dna miednicy. Pomoże również w problemie bolesnego miesiączkowania i współżycia.

Specjalizacja Fizjoterapeutka uroginekologiczna
Stopień naukowy Mgr
Szkolenia W 2019 roku uzyskała tytuł „Certyfikowanej Terapeutki treningu dna miednicy wg koncepcji Bebo®”. Swoją wiedzę pogłębia na licznych szkoleniach i kursach.
Dni pracujące wtorek sobota
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245