Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

mgr Michał Przybylski

Home  /  mgr Michał Przybylski
mgr Michał Przybylski
Fizjoterapeuta dla dzieci
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Michał Przybylski jest absolwentem Wydziału Fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od 2017 roku pracuje w Ośrodku Pediatrycznym im. Marii Konopnickiej Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz od 2018 roku jest członkiem Krajowej Izby Fizjoterapeutów. Aktualnie kończy badania do rozprawy doktorskiej związanej z wadami postawy ciała.

Techniki jakimi pracuje to kinesiology taping, Trójpłaszczyznowa terapia wad stóp u dzieci na podstawach neurofizjologicznych wg Barbary Zukunft-Huber, Funkcjonalna Indywidualna Terapia Skolioz, Neurorozwojowa diagnostyka i rehabilitacja niemowląt i dzieci starszych, zastosowanie kinezjologii rozwojowej wg Vojty u niemowląt, dzieci, młodzieży z zaburzeniami ruchowymi oraz cały wachlarz ćwiczeń korekcyjnych dobranych do konkretnej wady postawy ciała.

Specjalizacja Fizjoterapeuta dla dzieci
Dni pracujące piątek
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245